CENTRUM NOSISLAV, VELKÉ NĚMČICE U BRNA

Zveme Vás do jihomoravského kraje do oblasti vína a slunce. Penzion leží asi 20km od Brnem mezi jabloňovými sady s výhledem na Velkopavlovické vinice. Díky klidnému prostředí a umístěním prakticky na samotě si i zde můžete prožít krásné dny plné klidu.

V penzionu je 6 dvou až tří lůžkových pokojů, 3 koupelny s toaletou a velká společenská místnost, kde je možné pořádat kurzy a prožitkové semináře.
V hlavní místnosti je vybavená kuchyně, lednička s mrazničkou a elektrický sporák s troubou. Okolo domu je krytá terasa a k dispozici je i zahrada.
Na kurzy je možné poskytnout matrace (velké i karimatky), deky na zakrytí, polštáře.

NOVĚ VÁM TYTO PROSTORY NABÍZÍME K PRONÁJMU:
- samostatné ubytování s možností samostatného vaření (víkendy, prodloužené víkendy nebo týdenní pobyty dle domluvy)
- k pořádání seminářů nebo kurzů (víkedny, prodloužené víkendy)

CENÍK:
ubytování - Kč 400,-/osoba/noc (zahrnuje, pronájem, povlečení vč. osušek, energie)
minimální počet nocí: 2
minimální platba: víkend - Kč 4000,-, prodloužený víkend Kč 6.000,-

REZERVACE A BLIŽŠÍ INFORMACE:
Petr Karafiát - majitel
tel: 774 454 628

Více fotografií domu nebo okolí je možné i na stránkách www.artefiletika-kaja.cz - kdy pravidelně pořádáme kurzy právě v Centru Nosislav.

Jak se do penzionu dostanete?

AUTOBUSEM ze stanice BRNO ÚAN Zvonařka do stanice VELKÉ NĚMCICE-BOUDKY Autobus jezdí celkem pravidelně, cesta trvá cca 35min. Zastávka však bývá na znamení. Dá se dojet i do stanice NOSISLAV OÚ, ale pěšky je pak delší o cca 1km.

AUTEM přes Brno po dálnici na BRATISLAVU, za Brnem sjezd ŽIDLOCHOVICE, SLAVKOV U BRNA (značen i jako BLUČINA 1km). Dále pokračujete na město Židlochovice, Nosislav. Hned za vesnicí Nosislav je autobusová zast. BOUDKY a hned za ní se dáte doprava, přes železný most, jedete cca 500m mezi jabloňovými sady k prvním domkům. Vjezd první brána vlevo, hned vedle sadu (zadní dům). Cesta trvá cca 20-30min z Brna.

TĚŠÍME SE NA KRÁSNÉ DNY PROŽITÉ S VÁMI...