Nechte se přenést do světa orientu a zažijte masáž, která vás uchváti svojí jemností, vůní a neobvyklostí. Za zvuků jemné hudby si prožijte chvíle, ve kterých se rozplynete v čase a s lehkostí se nechte přenést do berberských vesnic v Maroku.

Jedná se o zcela vyjímečnou masážní techniku, kerá se provádí pomocí arganového oleje smíchaného s přírodními éterickými oleji nebo emulzemi, které stejně jako olej pochází z Maroka.

Vyberete si vůni esence, kterou chcete být masírováni, a pak si jen užíváte jemných a hladivých tahů s olejem a teplou vodou na celém těle včetně obličeje, hlavy až po konečky prstů. Zvláštnost masáže je právě díky složení a vlastnostem arganového oleje.

Hluboká relaxační masáž uvolňuje svalové a emoční napětí, bloky na energetických drahách (meridiánech) a stimuluje nervový a lymfatický systém.

Arganový olej se vyrábí z plodů stromu-Argánie trnité, která se vyskytuje pouze v jihozápadní části Maroka. Olej je vyráběn tradičnímy postupy a je velkou vzácností pro své složení a účinky na pleť i organizmus.

Účinky arganového oleje

- chrání pokožku před vysycháním a činí ji hebkou
- zmírňuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí- posiluje nehty, vlasy
- výrazně napomáhá při snižování hladiny cholesterolu
- napomáhá při problémech s akné
- posiluje imunitní, lymfatický a nervový systém léčí onemocnění kůže (exémy, lupenka, atd.)
- proti kornatění cév a tepen, nemoci srdce
- těžké chronické a nádorové onemocnění

Více se o arganovém oleji, jeho složení, vlastnostech a výrobě můžete dočíst nawww.arganovyolej.cz